Domki nad Morzem Lazy

Noclegi w domkach letniskowych w Łazach.

 • Domek nad Morzem Lazy 1
  Domek nr 1:

  Domek który polecam, to domek - bliźniak dwupoziomowy dla dwóch niezależnych rodzin czteroosobowych. Każda rodzina ma pokoik dzienny z TV, wydzielonym aneksem kuchennym w pełni wyposażonym , łazienka WC + prysznic z ciepłą wodą. Na piętrze sypialnia dla czteroosobowej rodziny  (1 x łóżko małżeńskie i 2x pojedyncze ).  Możliwość grilowania i zostawienia samochodu na ogrodzonej posesji.

 • Domek nad Morzem Lazy 2
  Domek nr 2:

  Domek który polecam, to domek - bliźniak dwupoziomowy dla dwóch niezależnych rodzin  4-5osobowych.. Każda rodzina ma pokoik dzienny z TV, wydzielonym aneksem kuchennym w pełni wyposażonym , łazienka WC + prysznic z ciepłą wodą. Na piętrze sypialnia dla 4-5 osobowej rodziny(1 x łóżko małżeńskie i 3x pojedyncze ).  Możliwość grilowania i zostawienia samochodu na ogrodzonej posesji.

 • Domek nad Morzem Lazy 3
  Domek nr 3:

  Domek który polecam to ekskluzywny samodzielny domek dla  nawet  9 osobowej rodziny. Domek posiada pokój dzienny z kominkiem i jadalnią , TV, Wydzieloną kuchnię z pełnym wyposażeniem, łazienkę WC+prysznic z ciepłą wodą. Na piętrze są dwie oddzielne sypialnie 4os (1x łóżko małżeńskie 2x pojedyncze). Możliwość grilowania i zostawienia samochodu na ogrodzonej posesji.


 • Domek holenderski nad Morzem
  Domek Holenderski (4-6os) nr 4:

  Domek który polecam to domek dla nawet 6 osób . Domek posiada kuchnię z lodówką i pełnym wyposażeniem,  2 sypialnie oddzielne 2os, salon z TV z możliwością spania , łazienkę z WC i prysznicem . Jest to domek bardzo wygodny i obszerny
 • (możliwość włączenia klimatyzacji za dopłatą ) • Możliwość wykupienia objadów w pobliskich ośrodkach wczasowych .

Domki w Łazach to doskonały wybór dla osób szukającego wyjątkowego miejsca na wczasy w Polsce

 

Domki Łazy nad Morzem
Miła 3 i 5 , 76-002 Łazy
zachodniopomorskie, Polska
tel.+48 33 874 35 97, kom. 602 586 243

Copyright lazy-wakacje.pl
Licznik: 225056